17 Dec
17Dec

Mateusz Zając

Załączony wyżej program jest najprawdopodobniej z 2019 r. Bystrym osobom zapewne wpadł do głowy przy tej okazji temat "testów" i "szczepionki" na koronę. To strzał w dziesiątkę!

"Testy" mogą posłużyć do masowego i szczegółowego (dane ludzi) zebrania DNA ludzi, co dostarcza ogrom informacji o nich. Takie informacje mogą zostać użyte, aby opracować wobec nas idealnego w swej skuteczności wirusa, bakterię lub inny szkodliwy czynnik. Wspomniane dane mogą być także użyte w udoskonaleniu propagandy dezinformacyjnej - w DNA są dane o psychice człowieka.

"Szczepionka" z kolei (jak zapewne się domyślacie) posłuży do zmiany DNA ludzi. To fakt, który jest powszechnie znany - na zasadzie modyfikacji DNA działa ta "szczepionka".

Masowe "szczepienia", tak jak i masowe "testy" są idealnym zestawem do znaczącego obniżenia wartości populacji ludzi na Ziemi. Ten duet posłużyć może także w celu zmiany nas de facto w cyborgów, ludzi połączonych z AI, którzy będą niczym robot w pełni sterowany przez kogoś.

Z jednej strony prostym, a z drugiej trudnym sposobem, aby utrzeć nosa NWO jest nie dać się dać "testować" oraz "zaszczepić". Jest to trudne i wymaga przede wszystkim odwagi, lecz bez wykazania dzisiaj czujności, siły, mądrości, myślenia, odwagi, wiary, po prostu zginiemy. 

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.