08 Jul

Mateusz Zając

Dużym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że mojemu znajomemu kilkanaście dni temu udało się udostępnić jeden z moich artykułów na Facebooku. Moje zdziwienie wynikało z tego, że do niedawna taka opcja była zablokowana, co opisałem tutaj.

Niedawno Facebook odblokował możliwość szerzenia linków prowadzących do mojego portalu - zarówno obecnej strony prawyglos.com, jak i dawnej witrynie prawy-glos.prv.pl.

Aktualnie można udostępniać treści z Prawego Głosu na portalu Facebook, np. w prywatnych konwersacjach, na grupach, stronach, własnych profilach.

Nie znamy powodu przywrócenia przez Facebooka możności popularyzowania naszych wpisów. Prawdopodobnie zakaz udostępniania był czasowy i termin zakończenia blokady minął.

Zachęcam Państwa bardzo serdecznie do udostępniania moich artykułów na platformach społecznościowych. Można to robić poprzez np. kopiowanie linku do artykułu i wklejania w docelowym miejscu lub za pomocą przycisków do udostępniania publikacji, które są na dole każdego mojego wpisu (nad sekcją komentarzy i po prawej stronie od kategorii artykułu).

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.