03 Jan
03Jan

Mateusz Zając

Link do powyższego filmu - https://www.bitchute.com/video/XZulb12aw2sA/

Opis wyżej zamieszczonego materiału: 

"Niniejszy wywiad odbył się 16 kwietnia 2020 r.
Celeste i prowadzący wywiad Mel Fabregas rozmawiają m.in. o zamachach na WTC, o genezie operacji "Covid-19" i planach globalistów-technokratów wobec ludzkości realizowanych pod przykrywką "zabójczej pandemii", o tym co się naprawdę kryje za ONZ-owską agendą "zrównoważonego rozwoju", o transhumanizmie, o tym do czego tak naprawdę służą testy PCR, o szokującym składzie planowanej szczepionki na SARS-CoV-2, oraz o tym dlaczego zamiast na walkę z "pandemią" najwięcej funduszy idzie na walkę z niezależnymi mediami i cenzurę niewygodnych dla systemu informacji.

To jest pierwsza połowa wywiadu z Celeste, dostępna za darmo na stronie podcastu Veritas, druga połowa jest dostępna po opłaceniu subskrypcji. Link do strony z wywiadem: https://veritasradio.com/guests/2020/04apr/VS-200416-csolum.php

Celeste Solum przez wiele lat pracowała dla Homeland Security (Departament Bezpieczeństwa Narodowego) i FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego). W toku swej kariery w uczestniczyła w wielu projektach, np. operacje po kataklizmach (powodzie, trzęsienia ziemi), planowanie logistyczne na poziomie ogólnokrajowym na wypadek użycia broni masowego rażenia, zarządzanie kryzysowe dla szkół, wojna asymetryczna i symetryczna, współpraca przy tworzeniu interfejsu Aplikacji Pomocy Publicznej Na Wypadek Operacji Awaryjnych, rozwijanie zasobów dla wolontariuszy, rozpoznawanie i analiza zachowań ludzkich. Pełniła funkcję lidera Zespołu ds. Reagowania Kryzysowego, urzędnika ds. Informacji Publicznej, pracowała też jako weather spotter dla National Weather Service. Celeste ma wiedzę i udokumentowane doświadczenie w zakresie małego lobbingu rolniczego, medycyny integracyjnej i funkcjonalnej oraz rolnictwa ekologicznego. Jest autorką dwóch książek, “Electromagnetic Radiation Protection Solutions” i “Seven Thunders Revealed”."

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.