FEMA wiedziała o zamachu na WTC i się przygotowywała do zwiększenia kontroli nad ludźmi! Zamach został zaplanowany i miał na celu zwiększyć nadzór nad masami za pomocą licznych ustaw! Sprawa jest globalna! Plandemia to ekspresowa droga do rządu światowego, po której jadą teraz wszystkie kraje! Ludzie się zmieniają w zamaskowane, zakagańcowane roboty! Lokalne, mniejsze firmy się niszczy, a rozwija wielkie sklepy i korporacje! Nastaje wielki głód! Będzie gorzej niż za czasów III Rzeszy, wielkiego głodu na Ukrainie! Róbcie zapasy i jeśli możecie, to miejcie własne uprawy! Przeciwników NWO będą gromić i będą chcieli wyprać im mózgi, a w ostateczności uwiężą oraz nawet zabiją! Już są stworzone obozy do redukcji populacji! Będzie tam używany gaz i bardziej nowatorskie techniki! NWO chce zmienić ludzi w cyborgów - humanoidy (hybryda człowieka z maszyną) w każdym aspekcie życia! Dzieci będą powstawać w laboratoriach! Normalna medycyna umarła! Przejęła ją medycyna Rockefellerowska i AI! Trump wspiera plan NWO i realizuje ich postulaty! Wkrótce władzę w USA przejmie FEMA, co już jest gotowe prawnie! Jeśli będzie wyraźny opór wobec NWO, to globaliści będą nam się odgrywać poprzez np. odcięcia prądu i/lub Internetu, mocniejsze obostrzenia! Nie oznacza to jednak, że mamy być posłuszni, broń Boże! Trwa ogromna cenzura, a wręcz bój z ludźmi głoszącymi wieści dalekie od tych oficjalnych informacji! Deep state chce, żeby ludzie nie myśleli, tylko byli posłuszni! Jedynie (maks.) 10% ludzi myśli, może też działa i próbuje ocalić ludzkość, a pozostałe 90% jest nieświadoma i pędzi z zamkniętymi oczami na rzeź! Wkrótce będzie (30.04.2021 r.) Event 202! Tym razem nie zrobi go deep state, a myślący ludzie próbujący ocalić ludzkość spod macek NWO! Popełnili jednak oni wielki błąd, albowiem mają streamować to wydarzenie na YouTube, co spowoduje, że deep state o wszystkim się dowie! Powinno być to robione w konspiracji! "Testy" służą do zbierania DNA ludzi przez służby, np. FBI do specjalistycznej analizy i magazynowania! "Szczepionki" na koronę mają komórki abortowanych dzieci oraz uczłowieczonych biologicznie mysz i roślin! "Szczepionka" wysterylizuje ludzi! W niej będzie też hydrożel, nad którym DARPA pracuje już ponad 10 lat, którego nanocząsteczki rozejdą się po całym ciele i będą tam na zawsze! Zmieni to ludzi w komputerowe cyborgi! AI przejmie wtedy wszystko! Lekarze, sklepowi i praktycznie wszyscy są do likwidacji! Przejmie ich AI, maszyny, roboty!


03 Jan
03Jan

Mateusz Zając

Link do powyższego filmu - https://www.bitchute.com/video/XZulb12aw2sA/

Opis wyżej zamieszczonego materiału: 

"Niniejszy wywiad odbył się 16 kwietnia 2020 r.
Celeste i prowadzący wywiad Mel Fabregas rozmawiają m.in. o zamachach na WTC, o genezie operacji "Covid-19" i planach globalistów-technokratów wobec ludzkości realizowanych pod przykrywką "zabójczej pandemii", o tym co się naprawdę kryje za ONZ-owską agendą "zrównoważonego rozwoju", o transhumanizmie, o tym do czego tak naprawdę służą testy PCR, o szokującym składzie planowanej szczepionki na SARS-CoV-2, oraz o tym dlaczego zamiast na walkę z "pandemią" najwięcej funduszy idzie na walkę z niezależnymi mediami i cenzurę niewygodnych dla systemu informacji.

To jest pierwsza połowa wywiadu z Celeste, dostępna za darmo na stronie podcastu Veritas, druga połowa jest dostępna po opłaceniu subskrypcji. Link do strony z wywiadem: https://veritasradio.com/guests/2020/04apr/VS-200416-csolum.php

Celeste Solum przez wiele lat pracowała dla Homeland Security (Departament Bezpieczeństwa Narodowego) i FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego). W toku swej kariery w uczestniczyła w wielu projektach, np. operacje po kataklizmach (powodzie, trzęsienia ziemi), planowanie logistyczne na poziomie ogólnokrajowym na wypadek użycia broni masowego rażenia, zarządzanie kryzysowe dla szkół, wojna asymetryczna i symetryczna, współpraca przy tworzeniu interfejsu Aplikacji Pomocy Publicznej Na Wypadek Operacji Awaryjnych, rozwijanie zasobów dla wolontariuszy, rozpoznawanie i analiza zachowań ludzkich. Pełniła funkcję lidera Zespołu ds. Reagowania Kryzysowego, urzędnika ds. Informacji Publicznej, pracowała też jako weather spotter dla National Weather Service. Celeste ma wiedzę i udokumentowane doświadczenie w zakresie małego lobbingu rolniczego, medycyny integracyjnej i funkcjonalnej oraz rolnictwa ekologicznego. Jest autorką dwóch książek, “Electromagnetic Radiation Protection Solutions” i “Seven Thunders Revealed”."

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.