07 May
07May

Mateusz Zając

Portal Wolne Media przygotował bardzo dobre ulotki nt. NWO w oparciu o znakomity film Szach Mat dla Ludzkości.

Pierwsza z nich to dwustronna ulotka, która stanowi audioskrypt filmu Szach Mat dla Ludzkości. Dostarcza ona też czytelnikom linki do filmu i do ulotki. Uwagę przyciąga stopklatka z filmu, gdzie mowa o fałszywej pandemii. Ulotka ta nadaje się np. do rozdawania ludziom na ulicy lub do ich skrzynek pocztowych. Ulotkę dobrze jest zszyć (jest ona dwustronna).

Druga ulotka jest zaś przeznaczona na tablicę ogłoszeniową. Przedstawia stopklatkę z filmu, gdzie mowa o fałszywej pandemii i podstawowe informacje o filmie. Na dole ogłoszenia mamy linki do filmu ułożone pionowo. Trzeba je ponacinać, aby ludzie mogli sobie je sobie zerwać i wziąć.

W druku na tablicę ogłoszeniową był jednak problem w postaci takiej, że w dolnych rogach ogłoszenia zostawały puste miejsca, w których powinny być linki do filmu, a ich nie było. Anomalia wynikała stąd, że ogłoszenie nie wypełniało całej kartki niemal po brzegi, tylko były zachowane spore odstępy między treścią ulotki a brzegami kartki. Zostało to jednak przez nas naprawione i obecnie ogłoszenie prezentuje się bardzo dobrze.

Niezwykle ważne jest uświadamianie innych o NWO. Większość ludzi jest nieświadomie posłuszna NWO. Masy nawet nie zastanawiają się nad swoim postępowaniem, tylko ślepo robią to, co przedstawiają mass media lub swoją postawę uznają za słuszną, poprawną. Prawda do nich często nie dociera zważywszy m.in. na srogą cenzurę w Sieci. Pora do nich dotrzeć, obudzić ich!

Ulotki to bardzo skuteczna rzecz, ponieważ mogą zawierać dużo ważnych informacji (a nie krótki przekaz), które odbiorca może na spokojnie w pełni przeczytać. Można na nich dodać różne linki, które czytelnik może otworzyć w Internecie. Ulotki to tani sposób na skuteczne, kompleksowe dotarcie do dużej ilości ludzi. Czytelnik może zachować ulotkę, pokazać ją innym osobom, co jest dużą zaletą tej metody przekazu informacji.

Bardzo zachęcamy Państwa do kolportowania przedstawionych w tym artykule ulotek. Pierwszą można rozdawać np.: ludziom na ulicy do rąk, do skrzynek pocztowych, w sklepach, urzędach (na np. jakichś stolikach, parapetach - oczywiście za zgodą np. kierownika). Druga natomiast nadaje się na słup ogłoszeniowy, tablicę ogłoszeniową i drzwi jakiegoś lokalu - oczywiście za zgodą np. kierownika.

Bardzo ważne jest, aby ulotki drukować w niestandardowej skali 100%, a nie skali dopasowanej do obszaru drukowania!

Poniżej załączamy niniejsze ulotki w formacie PDF do pobrania.

Źródło: https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.