04 Mar
04Mar

Mateusz Zając

29 stycznia br. w godzinach porannych odbyła się w Niemczech konferencja Federalnego Ministra Zdrowia Jensa Spahna. Jens Spahn komentował koronawirusową sytuację wraz z prezesem Instytutu Roberta Kocha prof. dr. Lotharem Wielerem i prezesem Instytutu Paul Ehrlich prof. dr. Klausem Cichutkiem.

Profesor Wieler oznajmił niezmiernie ważny i ukrywany przed opinią publiczną fakt ws. "szczepień" na Covid-19.

"Im więcej szczepimy, tym więcej będziemy mieli mutacji" - oznajmił prezes IRK.

Lothar Wieler jest zaniepokojony nowymi mutacjami koronawirusa SARS-CoV-2, które najprawdopodobniej czynią wirusa bardziej zaraźliwym. Uczony oznajmił, że nie jest obecnie znana w pełni charakterystyka nowych mutacji korony.

Profesor informował również, że obecnie nie jest znane, czy osoby, które wcześniej przeszły koronę lub zostały "zaszczepione" mogą zostać zakażone nowymi wariantami korony.

Z kolei Federalny Minister Zdrowia Niemiec dużo mówił o "szczepieniach".

Spahn przekazał, że kampania "szczepionkowa" jest "na dobrej drodze" oraz że wszystkim mieszkańcom domów opieki powinno zaproponować się do połowy lutego "szczepienie". Obywatele Niemiec mający ponad 80 lat natomiast dostali ofertę "szczepienia" do końca marca.

Minister z zadowoleniem przyjął dzień przed konferencją zatwierdzenie nowego zakładu produkcyjnego producenta "szczepionek" BioNTech w Marburgu. Wyraził również pozytywną opinię na temat zobowiązania koncernu AstraZeneca do dostarczenia UE większej liczby dawek "szczepionki" niż zapowiadano w międzyczasie. Spahn oznajmił, że "To tworzy zaufanie".

Minister Zdrowia przekazał, że obecnie nie jest jasne, na jak długi okres "szczepionka" daje odporność na Covid-19 oraz czy i jeśli tak, to co ile będzie musiało być powtarzane "szczepienie". Spahn wobec tego postanowił zamówić większą ilość "szczepionek".

Minister odniósł się ponadto do kwestii ograniczeń covidowych. Powiedział, że obecne obostrzenia działają, lecz "To za mało".

Oznacza to, że restrykcje będą coraz sroższe, a podstawą do tego będą m.in. nowe mutacje wirusa, które mogą być groźniejsze niż poprzednie. Jak przekazał prof. Wieler - "Im więcej szczepimy, tym więcej będziemy mieli mutacji", co będzie podstawą do wdrożenia nowych ograniczeń i rozwoju plandemii.

"Szczepienia" są obecnie wielką niewiadomą. Nieznany jest ich długoterminowy wpływ "szczepionek" na ludzi. Jest to bezsprzecznie eksperyment medyczny, który posłuży do dalszego rozwoju NWO.

Remedium jest zatem niezwykle proste - nie można przyjąć "szczepionki" i należy uświadomić o problemach z nią związanych jak największą ilość ludzi, by doprowadzić do tego, aby się oni nie "zaszczepili".

Źródła: https://www.focus.de/politik/deutschland/corona-debatte-rki-praesident-wieler-je-mehr-wir-impfen-desto-mehr-mutationen-werden-wir-haben_id_12923204.html i https://www.welt.de/politik/deutschland/article225259255/Corona-Immer-mehr-Faelle-und-Ausbrueche-RKI-in-Sorge-wegen-Mutation.html

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.