5G - wojskowy system zabójczej broni energii skierowanej, kontroli wszystkiego i wszystkich oraz podłoże do transhumanizacji ludzi oraz systemu kar społecznych, który może (system broni 5G) wszędzie masowo zdepopulować ludność w drodze do NWO! Obecnie wojska, służby stosują najpotężniejszą, najdyskretniejszą z wszelkich broni broń elektromagnetyczną, która została przez nie bardzo dobrze opanowane! NWO chce znacząco obniżyć populację, ponieważ wie, że nie zdoła (NWO) utrzymać totalnej kontroli nad tak dużą ilością ludzi! Do depopulacji mogą posłużyć broń elektromagnetyczna, wirusy, bakterie, "szczepionki" i inne! Uświadamiajmy, jednoczmy i motywujmy do działania jak największą ilość ludzi, aby świadomość oraz opór wobec NWO wzrastały, by ta światowa oligarchia upadła! Należy się solidarnie oderwać od tego systemu, żeby nas nie zniszczył - wyjść z YT, FB, nie korzystać z 4G, 5G, Wi-Fi, Windows itd.! 5G jest skrajnie zabójcze, trzeba to zablokować! Pozorem do wdrażania masowo 5G jest bardzo szybki Internet, czego niby mają wszędzie domagać się ludzie (co jest ściemą, praniem mózgu)! W rzeczywistości jednak chodzi o totalną kontrolę nad ludźmi i ich "inteligentnymi" przedmiotami oraz zmniejszenie populacji ludzkiej! Prywatna agencja wywiadowcza deagel.com zapowiada redukcję populacji USA do 2025 roku o aż 70%! Dla Niemiec zaś populacja ma spaść aż o 65%! W przypadku Polski spadek ma wynieść 13%, a Izraela 52%, natomiast Wielkiej Brytanii aż 78%! Trump, jak i inni marionetkowi politycy chce 5G, sztuczną inteligencję, a nawet 6G w całych USA! Jeśli lud będzie posłuszny NWO, to NWO będzie wzrastać w siłę! Konieczny jest protest populacji wobec diabelskiej oligarchii światowej, która dokonuje obecnie największą zbrodnię przeciw ludzkości w historii! Już od wielu lat nieświadomym ludziom np. podczas operacji, zabiegu lekarskiego wmontowywane są implanty nadzorujące do chociażby ucha, oka, zęba, szyi i innych części ciała!


03 Jan
03Jan

Mateusz Zając

LInk do powyższego filmu - https://www.bitchute.com/video/KaIoLzCVn390/

Opis wyżej zamieszczonego materiału:

"Prezentowane nagranie to fragment wywiadu Alfreda Lambremonta Webre z dr Katherine Horton z czerwca 2019 r., na temat militarnych zastosowań 5G jako broni masowego rażenia oraz narzędzia zorganizonych tortur elektromagnetycznych na masową skalę. Przetłumaczyłam tylko pierwszą część wywiadu, dotyczącą 5G jako narzędzia planowanego masowego globalnego ludobójstwa. Druga połowa skupia się na temacie sprawy sądowej o elektroniczne nękanie założonej przez dr Horton w 2016 r. w Wysokim Trybunale przeciwko brytyjskim służbom specjalnym MI5 (kontrwywiad), MI6 (komórka ds. wywiadu zagranicznego) i GCHQ (komórka wywiadu zajmująca się nasłuchem radiowym).

Dr Katherine Horton wykładała fizykę nuklearną i fizykę cząstek elementarnych w Hertford College przy Uniwersytecie Oxford. Jest byłym pracownikiem naukowym w Oxfordzkim St John's College, gdzie jej badania obejmowały dziedziny takie jak fizyka medyczna i fizyka złożonych systemów ludzkich (m.in. systemy finansowe i walutowe, brytyjski system prawny, a także przestępczość gospodarcza i przestępczość zorganizowana).
W toku swej kariery pracowała m.in. przy Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych) oraz w Niemieckim Synchrotronie Elektronowym DESY, jednym z największych europejskich ośrodków naukowych, gdzie prowadziła badania z zakresu fizyki wysokich energii przy tamtejszym akceleratorze cząstek.
Dr Horton jest jedną z najbardziej znanych na świecie ofiar zorganizowanych tortur elektronicznych (tzw. Targeted Individual). Założycielka i przewodnicząca Joint Investigation Team, zespołu zrzeszającego niezależnych śledczych z USA i Europy, prowadzących wspólne dochodzenie w sprawie przestępstw związanych z użyciem broni DEW oraz neurotechnologii i biotechnologii wojskowej. Organizacja ta zajmuje się też demaskowaniem i zwalczaniem systemowej korupcji, dzięki której powyższe przestępstwa są notorycznie ignorowane, a wręcz aktywnie ukrywane przez organy ścigania.
Dr Horton aktywnie udziela się jako biegły świadek w wielu sprawach sądowych dotyczących globalnego programu zorganzowanych tortur elektronicznych. W jej działaniach wspieraja ją m.in. dwaj byli wysokiej rangi pracownicy Amerykańskiej Narodowej Agencji Bezpieczeństwa - William Binney (Dyrektor Techniczny NSA) oraz Kirk Wiebe (Starszy Analityk ds. Wywiadu).

Link do całości wywiadu:
https://www.youtube.com/watch?v=zvQ3Eb2j2jw

Link do strony Deagel, gdzie można zapoznać się z prognozami liczebności populacji poszczególnych krajów w roku 2025:
https://www.deagel.com/forecast

Linki do stron, gdzie pokazane są zdjęcia implantów w oczach w świetle UV (na nagraniu nie widać ich zbyt dokładnie):
http://www.dataasylum.com/images/piceye2.jpg
https://fightingmonarch.com/2019/12/24/have-you-been-implanted-with-cybernetics/
https://stop007.org/home/equipment-detection/#UVtorch

Link do reklamy „Radwin 5000" omawianej na nagraniu:
https://www.youtube.com/watch?v=yOoo-MvDF9I

Link do prezentacji omawianej przez dr Horton na nagraniu:
https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/road-5g.pdf

Strona glówna dr Horton:
https://stop007.org/

Kanał YouTube dr Horton:
https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

Link do strony StopZet, polskiej organizacji zajmującej się przeciwdziałaniu zorganizowanym torturom elektronicznym:
http://stopzet.org/"

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.