25 Jan
25Jan

Mateusz Zając

Obywatele Szwecji zaczęli się budzić i dostrzegają, że wycofanie gotówki na rzecz płatności bezgotówkowych skutkuję totalną niewolniczą kontrolą. Grupa na Facebooku „Bojkotuj bezgotówkowe sklepy i restauracje”, założona we wrześniu ubiegłego roku, zgromadziła już 118 tysięcy członków. Jak informują szwedzkie media, coraz więcej sklepów czy restauracji odmawia przyjmowania gotówki, jako środka płatniczego. Preferowane jest za to płacenie kartą, smartfonem, a nawet czipem.

- „W grupie członkowie dzielą się między sobą swoimi doświadczeniami ze sklepów bezgotówkowych i restauracji. Wiele osób w swoich postach pisze, że opuszcza sklepy bez towarów lub ignoruje zamawianie jedzenia w restauracjach, gdy odkrywa, że gotówka nie jest akceptowana jako środek płatniczy. Posty często otrzymują bardzo pozytywne recenzje” - informuje Samnytt.se. Jak uważają członkowie grupy, „społeczeństwo bezgotówkowe oznacza tylko kontrolę”.

Założyciel niniejszej grupy, Anders Sydborg objaśnił, że powodem jego inicjatywy jest to, iż gotówka jest obecnie wycofywana, a coraz więcej sklepów odrzuca płatności tą formą płatności.

- „Problem polega na tym, że Szwecja jest krajem najbardziej bezgotówkowym na świecie, bo zaledwie 6 proc. Na co dzień robi gotówkę. W pozostałej części Europy ten sam odsetek wynosi 78 procent. Moja dziewczyna, Ann-Sofie i ja, podjęliśmy tę inicjatywę, gdy szliśmy zjeść posiłek w przydrożnej restauracji, a oni odmówili gotówki” - wyjaśnia Sydborg.

W grupie Andersa promuje się wypłatę gotówki z kont bankowych i wykorzystywania jej jak najczęściej. Ma to na celu przede wszystkim zapewnić większą prywatność transakcji oraz wyrazić bunt wobec ery bezgotówkowej.

- „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. to ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” - Ap 13,16-18

Powyższy fragment Biblii jest Państwu na pewno znany i nie musimy go opisywać. W Szwecji niektóre sklepy już obecnie odmawiają ludziom kupna towarów gotówką. Obywatele muszą skorzystać z karty/telefonu/czipa. Niniejsze wersety Apokalipsy już na naszych oczach zaczęły się wypełniać. Wycofuje się w miarę wolny środek płatności na rzecz tych, które umożliwiają totalny nadzór. Ostatecznie jednak jedyną metodą płatności, jak zakłada NWO, a także jak wynika z powyższego cytatu z Biblii będzie czip. Jeśli ktoś go nie przyjmie, to będzie to równoznaczne z nieprzyjęciem znamienia diabła, ale też wykluczeniem i prześladowaniem społecznym. Wypełnienie powyższego słowa Bożego obecnie się rozpoczęło przez wycofywanie gotówki. W niedalekiej przyszłości wycofane zostaną karty płatnicze, a jedną metodą płatności będzie czip, który może będzie połączony z telefonem.

Źródło: https://pantarhei24.com/szwedzi-bronia-gotowki-jej-brak-oznacza-kontrole-narasta-bojkot-sklepow-bezgotowkowych/

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.