15 Jan
15Jan

Mateusz Zając

Rząd Izraela rozpoczął program paszportów "szczepień", który nazwał "zielonymi paszportami" (do życia w NWO). Wdrożył tym samym najbardziej surowe, łamiące prawa człowieka ograniczenia wobec "niezaszczepionych" obywateli Izraela.

W Izraelu "szczepienia" rozpoczęły się dla ludzi powyżej 50. roku życia. Rząd Izraela z pewnością obecnie jest zadowolony z ich rezultatów, lecz jak widać z wprowadzonych restrykcji zależy mu na tym, żeby "wyszczepić" niemal całą populację Izraela. Obecnie z kraju Żydów "zaszczepiło" się 2 mln ludzi. To bardzo dużo zważywszy na to, że w Izraelu mieszka 9,3 mln osób. Prognozuje się, że do marca ma zostać "zaszczepiona" większość Izraelczyków.

Osoby, które się nie "zaszczepią" i tym samym nie otrzymają "zielonego paszportu" nie będą miały możliwości udziału w wydarzeniach kulturalnych, sportowych, chodzenia na basen, pójścia do kina, restauracji, galerii handlowej i hotelu. Osoby bez "zielonego paszportu" będą musiały także odbywać kwarantannę i stosować się do ograniczeń przemieszczania się. Ludzie z certyfikatem "szczepiennym" nie będą musieli tego robić.

Paszport nie będzie obowiązkowy, aby pójść do pracy, placówki edukacyjnej, sklepu ulicznego, świątyni i komunikacji miejskiej.

"Zielony paszport" będzie wręczany osobom "zaszczepionym" - dopiero po przyjęciu drugiej dozy "szczepionki". Certyfikat w takim przypadku będzie ważny pół roku. Paszport otrzyma także osoba, która miała wykonany "test" na koronę, którego wynik wyszedł ujemny. W takim wariancie ważność "zielonego paszportu" będzie trwała 3 dni (72 godziny).

Niniejszy certyfikat "szczepienny" będzie można pobrać z rządowej strony w j. hebrajskim i angielskim. Jego używanie będzie możliwe także za granicą Izraela.

Izraelczycy, którzy do tej pory wzięli udział w eksperymencie medycznym Pfizera "zielony paszport" dostaną dopiero po złagodzeniu obostrzeń plandemicznych, które zostały ostatnio przyjęte 27 grudnia. Mają obowiązywać do 21 stycznia, lecz rząd Izraela zapowiada jednak, że najprawdopodobniej zostaną przedłużone.

Źródło: https://turystyka.wp.pl/izrael-zielone-paszporty-dla-zaszczepionych-mieszkancow-6597472600116192a

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.