26 Jan
26Jan

Mateusz Zając

Tematem zeszłorocznego Światowego Forum Ekonomicznego (ŚFE) w Davos był wielki reset. Zakłada on całkowitą przemianę w kwestiach przemysłowych i społecznych. Jego skutki dotkną każdego człowieka na Ziemi. Głównym hasłem wielkiego resetu jest zrównoważenie. Bynajmniej nie chodzi tu o harmonię i pokój, ale o wdrożenie radykalnych rozwiązań mających na celu ograniczyć wytwarzanie CO2 oraz zwiększyć zyski wielkich korporacji i władzę światowej oligarchii. Wielki reset tyczy się każdego sektora gospodarki, a nawet elementów życia prywatnego. Jego cele mają być w pełni zrealizowane do maksymalnie 2030 roku. Wiele wskazuje natomiast, że uda się to zrobić nawet kilka lat przed 2030 r.

Podstawą wielkiego resetu jest bardzo nowoczesna technologia 5G, która będzie napędem sztucznej inteligencji (AI) i Internetu rzeczy (IoT). Wielki reset to także czwarta rewolucja przemysłowa. Zakłada ona zmianę produkcji, dostaw i sprzedaży wszystkiego. Produkcję, dostawy, a nawet sprzedaż mają przejąć "inteligentne" maszyny oparte na sieci 5G. Ludzie będą zbędni. Nie będą mieli żadnych obowiązków oprócz posłuszeństwa nowemu ładowi. Akcja zwalniania ludzi z miejsc pracy i bankrutowania małych firm rozpoczęła się już w zeszłym roku przez lockdowny. Wkrótce ma zostać ogłoszony uniwersalny dochód podstawowy. Zakłada się również wdrożenie wielkiego resetu. Poniższe cytaty z filmu ŚFE o wielkim resecie są filarem tego, co nadchodzi.

- "Nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy."

- "Cokolwiek będziesz chciał będzie tobie wypożyczone i dostarczone przez dron"

- "Stany Zjednoczone nie będą światową potęgą."

- "Nie będziemy przeszczepiać narządów. Zamiast tego wydrukujemy nowe."

- "Będziesz jeść znacznie mniej mięsa."

- "Będziemy musieli lepiej radzić sobie z przyjmowaniem i integracją uchodźców (głównie chodzi o ludzi z Afryki - przyp. red.)."

- "Zanieczyszczający będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla."

- "Cena emisji dwutlenku węgla będzie miała charakter globalny. Pomoże to przejść do historii paliwom kopalnym."

- "Możesz przygotowywać się do wyjazdu na Marsa."

- "Naukowcy opracują sposób na utrzymanie zdrowia w przestrzeni kosmicznej. Początek podróży w celu znalezienia pozaziemskiego życia?"

- "Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości."

- "Nie wolno zapominać o kontrolach i równowadze, które leżą u podstaw naszej demokracji."

Niniejszy plan jest wdrażany pod wymówką ochrony przyrody i jej rozwoju (głównie chodzi o kwestię CO2). Jeśli autorzy rzeczywiście mieliby takie intencje, to np. nie skażaliby środowiska promieniowaniem od sieci 5G, nie zabijaliby masowo zwierząt oraz nie wycinaliby globalnie drzew, a także nie rozpryskiwaliby chemtrails z samolotów. Deep state nie liczy się z ludźmi. Ludzie są traktowani przez tę wąską grupę rządzącą światem za podludzi. Establishment nie organizuje referendów, a nawet internetowych ankiet, gdzie pytałby się ludu o jego zdanie. Mamy tu do czynienia z totalitaryzmem, który jest narzucany przymusowo. Jest to bardzo dobrze zaplanowany plan. Pozorami są rzekoma pandemia, ochrona przyrody, rozwój technologiczny, wygoda itp. W filmach ŚFE na YouTube często udział biorą takie osoby jak Greta Thunberg, czy też George Soros. Występują w nich też często przedstawiciele sporych firm technologicznych, a nawet np. książę Karol i inni bardzo bogaci ludzie mający władzę.

Rzekoma pandemia stała się pozorem do wdrożenia wielkiego resetu. Obecny czas to idealny moment dla elit do wdrożenia globalnych wielkich zmian, które dotkną każdego człowieka na Ziemi.

Pierwszy i drugi cytat świadczą o tym, że zostanie zlikwidowana własność prywatna. Wszystko stanie się publiczne i władzę nad tym będą sprawować rządzący i wielkie korporacje. Z niniejszych cytatów wynika także, że kwestie transportu zostaną przejęte przez maszyny - oparte na 5G. Amazon niedawno zapowiadał, że chce, aby w jego magazynach i oddziałach transportowych zamiast ludzi były tylko i wyłącznie "inteligentne" roboty.

Do "inteligentnych" miast, drukowania narządów ludzkich, operowania ludzi na odległość przez maszyny posłuży sieć 5G. Jest już budowana gęsta sieć anten piątej generacji komórkowej, co umożliwi wykorzystanie potencjału tej sieci w pełni możliwości. Jej wszystkich funkcji nie znamy, a to co się nam prezentuje w głównych mediach o tej sieci to ułamek góry lodowej, a bardzo często nawet dezinformacja.

Po wielkim resecie większość zwierząt hodowlanych zostanie zabitych. Prawdopodobnie zakaże się również ich posiadania przez obywateli. Oprócz prawdopodobnego zakazu posiadania zwierząt wdroży się zakaz posiadania pieców węglowych i aut na benzynę oraz typu diesel. Nastanie wielki głód, aby populacja była zagłodzona i bez sił. Masy będą zmuszane do korzystania z najnowszych ofert wielkich korporacji.

Zostanie wprowadzony jeden światowy totalitarny rząd. Nie będzie już sytuacji, że jakiś kraj będzie potęgą, albowiem każdy będzie absolutnie zniewolony. Totalny chaos, rozróba i rozpusta będą wszędzie o niewyobrażalnej sile.

Nie wiadomo, co będzie używane zamiast węgla (oprócz oczywiście gazu).

Nie znane są również kwestie akcji z kosmosem. Krążą głosy, że planowane jest zrobienie fałszywej inwazji obcych na Ziemię, aby wprowadzić totalne ograniczenia, które pozostałyby już na zawsze i były elementem NWO - podobnie jak z plandemią. Istnieją także teorie, że kosmici będą współpracować z Antychrystem i razem z nim zwalczą oraz zdemaskują Illuminatów. Będzie to miało na celu przekonać, że Antychryst jest prawdziwym Jezusem. Zaniesie on tych, co w niego uwierzą do piekła. Możliwe, że deep state szykuje wysiedlanie mas na Mars.

W świecie po wielkim resecie każdy samorządowiec, każda władza i pewnie też wojskowi oraz policjanci będą musieli składać przysięgę wierności zasadom nowego porządku świata (NWO). Wszystko wskazuje na to, że program wielkiego resetu zostanie globalnie wdrożony. Dobrym przykładem są tu Chiny, w których panuje skrajnie totalitarny system. Chińska Partia Komunistyczna, który zgotowała taki los Chińczykom została przez nich samych wybrana. Rządzi jednak totalitarnie, a opornych gromi i prześladuje. Ludzie są zmęczeni plandemią, nie mają sił na działania przeciwko NWO. Należy w tym momencie podkreślić, że nie generowanie oporu jest równoznaczne z akceptacją. Dlatego nie możemy dać się nowemu porządkowi świata i musimy z nim walczyć. Najlepiej zacząć lokalnie od uświadamiania ludzi i walczenia (prawnego - stacje bazowe telefonii komórkowej są niemal zawsze nielegalnie rozbudowywane - bez pozwoleń na budowę) z siecią 5G, która jest bazą dla NWO.

Sieć 5G po wielkim resecie będzie podstawą dla kontroli de facto wszystkiego, albowiem praktycznie każda istota i maszyna zostaną częścią Internetu rzeczy. Kluczem, aby mogło to szybko powstać i w taki sposób, aby nie mogło zostać zdemontowane sądowo przez obywateli będzie konieczna mocna współpraca między korporacjami a rządami. Rządy będą musiały wycofać prawo utrudniające lub wydłużające budowę sieci 5G. Dobrym przykładem jest są chociażby tzw. megaustawa i podniesienie o 100 razy (co do gęstości mocy) limitów PEM w zakresie mikrofal przez nasz rząd. Są to regulacje dające ogromne przywileje i możliwości telekomom. Rządy będą musiały także wymagać niższych stawek w aukcjach o nowe częstotliwości radiowe dla telekomów, aby rozwój sieci 5G nie był dla korporacji specjalnie kosztowny. Aukcje na nowe zakresy 5G będą musiały także odbywać się dość często, aby szybko została rozwinięta sieć 5G w różnych zakresach dających rozmaite i inne od siebie możliwości.

Plandemia pozwoliła sprawnie rozwinąć i przetestować jakość sieci internetowych - głównie mobilnych. Ludzie zostali uzależnieni od Internetu i tak także ma po wielkim resecie zostać. Obecnie trwa zdalna praca. Wkrótce zamiast niej będzie uniwersalny dochód podstawowy.

Podłączenie wszystkiego do IoT będzie narzucone ludziom bez ich świadomej i dobrowolnej zgody. Gotówka zostanie wycofana i pozostaną jedynie płatności elektroniczne. Gotówkę odrzuci się mówiąc, że jest starodawna, daje możliwość korupcji, przenosi wirusy itp. Nie powie się jednak, że jedynie ona nie daje rządowi możliwości totalnej kontroli i karania obywateli (np.: jeśli ktoś będzie nieposłuszny, to zablokują mu kontro bankowe lub czipa; można kontrolować ile kto i od kogo zarobił pieniądze).

Mocna współpraca nie będzie tylko pomiędzy rządami a korporacjami, a także (może nawet i przede wszystkim) między obywatelami. Jeśli obywatele nie zastosują się do zasad tzw. nowej normalności, nie przyjmą 5G, nie "zaszczepią" się itd. oraz będą żyć normalnie, po Bożemu, to całe NWO zawali się jak domek z kart. Wśród przeciwników NWO jasno panuje hasło, że trzeba w jedności uświadamiać inne osoby i działać przeciwko nowemu ładowi satanistycznego establishmentu. Podobne reguły ma deep state. Poprzez tubę propagandową ciągle piorą ludziom mózgi, dzielą ich między sobą oraz zajmują ich czas, aby nie mogli zająć się istotnymi sprawami i poznać prawdy o światowym spisku deep state. Mają także haczyki na rządzących, wobec tego muszą oni być im (rządzący deep state) posłuszni. Rząd musi być podległy światowej oligarchii, a lud zasadom, trendom, jakie zapanują. Tak właśnie wygląda ta współpraca. W jedności siła zarówno po stronie zła, jak i dobra. Jeśli ludzie zaakceptują NWO, nie będą stawiać oporu, to nowy ład wejdzie. Analogicznie - jeśli nie, to nie. Będzie to oczywiście skutkowało wielkim starciem, w którym zostanie poświęconych wiele ofiar. Cena jednak jest najwyższa, albowiem ostatecznym celem globalistów jest wszczepienie każdemu obywatelowi czipa RFID, który jest znamieniem szatana - Ap 13,16-18. Przyjęcie go jest równoznaczne z oddaniem się diabłu i pójściem po śmierci do piekła.

Zmiany, jakie wdroży wielki reset mają na celu zredukować globalną emisję gazów cieplarnianych o 50%. Odbędzie się to np. przez likwidację paliw kopalnych, zastąpienie ludzi w miejscach pracy robotami, podłączenie wszystkiego do IoT, aby każdej jednostce były przydzielane odpowiednie zasoby (odpowiednie zasoby nie do normalnego funkcjonowania, ale dla zrównoważonego rozwoju na ścieżce NWO) itd. Kroki podjęte do tej pory to mały Miki w porównaniu do tego, co ma wdrożyć wielki reset.

Sieć 5G będzie podstawą IoT i AI. Umożliwi to obniżenie kosztów w miejscach pracy - brak pracowników - same maszyny, zredukowanie emisji gazów cieplarnianych, tzw. zrównoważony rozwój każdej jednostki (pełen nadzór i głód), radykalne zdigitalizowanie każdego obszaru gospodarczego i społecznego. AI to nie tylko roboty, ale też autonomiczne pojazdy (pojazdy, które same jeżdżą - bez kierowcy). Warto zaznaczyć, że sieć 5G będzie bardzo gęstą siatką anten. Wobec tego będą musiały być one energooszczędne i zużywać mniej energii niż poprzednie generacje sieci komórkowej. Jakby tak nie było, to warunek ograniczenia zużycia energii nie zostałby spełniony. Należy jednak podkreślić, że są już wyłączane sieci 2G i 3G, aby zrobić miejsce dla 4G oraz 5G, by zużycie prądu nie było skrajnie duże.

ONZ szacuje, że do 2050 roku nawet 85% energii elektrycznej musi być odnawialnymi. Tak ogromna operacja - przejście z nieodnawialnych źródeł energii na odnawialne będzie znacznie wspierana przez sieć 5G, która umożliwi lepszą wydajność, jakość i ochronę sieci energetycznych. Przejście na głównie odnawialne źródła energii przyniesie niewyobrażalne zyski korporacjom od turbin wiatrowych (które są szkodliwe dla ludzi - generują infradźwięki o niskiej częstotliwości), a także koncernom od paneli solarnych i elektrowni wodnych.

Niniejszy artykuł ma na celu przekazać Państwu wiedzę, z której dowiecie się Państwo, czym jest wielki reset, co on zakłada i czym zaskutkuje jego program. Ta oto publikacja jest także wezwaniem do przebudzenia i zaczęcia działania przeciwko NWO.

Źródła: https://www.ericsson.com/en/blog/2021/1/great-reset-wef-21, https://www.ericsson.com/en/blog/2021/1/digitalization-5g-climate-action, https://www.youtube.com/watch?v=9MP0ozUcun8 i https://www.youtube.com/watch?v=AghufZtRuyc.

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.