ARTYKUŁY


Wielki Reset dotyczy całej Ziemi! Na ŚFE spotykają się najbogatsi ludzie świata, rządzący i podejmują decyzje ws. naszej przyszłości! ŚFE to prywatna fundacja, której założycielem jest prof. Klaus Schwab - członek Bilderberg! Wielki Reset ma się zrealizować do 2030 roku! Jedna z członków władz ŚFE napisała na stronie ŚFE, że w 2030 roku nie będzie w ogóle własności prywatnej, nie będzie produktów, a będą usługi! Ludzie nie będą posiadali nawet swoich ubrań ani aut, ponieważ będą im one wypożyczane! Ludzie będą zamawiać sobie dowolne ubrania, które dostarczą ludziom drony, a następnie drony je wezmą od ludzi do pralni i znów do kolejnych osób! Auta będą autonomiczne i w kilka minut będą przyjeżdżały do ludzi, którzy je zamówią! Nic nie będziesz miał, a będziesz szczęśliwy! Ludzie nie będą płacili czynszu za mieszkanie ani za transport! Będzie to dla nich darmowe i nie będzie należało do nich! Cokolwiek, o czym sobie zamarzą może zostać im wypożyczone i dostarczone w zaledwie kilka minut przez drony! Ludzi już się z tym oswaja - w mass mediach mówi się, jak droga jest produkcja odzieży i że trzeba ją oszczędzać oraz masowo oferuje się wypożyczanie rowerów, hulajnóg, aut! Masoni wciskają ludziom, że nie starcza już zasobów ziemskich dla ludzi i dlatego trzeba wdrożyć Wielki Reset, aby ocalić Ziemię oraz ludzkość! Jest to ogromna ściema! Chodzi o wdrożenie NWO, realizowanie woli diabła!

Warto Rozmawiać zostało zbanowane w TVP po wyemitowaniu programu z 12 kwietnia, gdzie lekarze, prawnicy, publicyści wypowiadali się szeroko nt. plandemii! Po emisji tego programu rozpoczęła się ogromna burza i głównie przez posłankę Lichocką (która w zeszłym roku, w stojącej postawie wyraźnie pokazała środkowy Palec w Sejmie) Warto Rozmawiać zostało zdjęte z anteny TVP! Do dziś nie ma nowych programów Warto Rozmawiać, lecz red. Pospieszalski ciągle działa, a nawet nagrywa nowe filmy (na stronę Warto Rozmawiać na Facebooku)! Internauci silnie wspierają Warto Rozmawiać, a odsłony najnowszych programów Warto Rozmawiać liczone są już w milionach (dla pojedynczych filmów)! Możliwe, że temu programowi telewizyjnemu uda się wrócić na antenę! Red. Pospieszalski ciągle na to liczy! Reżim zdjął ten program, ponieważ mocno uderzał on w m.in. "szczepienia", obostrzenia, propagandę rządu i mass mediów nt. korony, prześladowanie lekarzy przez MZ i Izby Lekarskie! Był to ogromny cios dla reżimu i wobec tego cały program telewizyjny został zdjęty, aby prawda nie mogła być dalej głoszona! Programy Warto Rozmawiać (ten z 12 kwietnia i starsze) nadal są dostępne na TVP VOD, gdzie można je w całości oglądnąć! Ludzie są zdeterminowani, aby przywrócić do telewizji program Warto Rozmawiać! Stał się on niezwykle popularny! Dr. Martykę, prof. Rutkowskiego i innych NIL wzywa aż do Warszawy na przesłuchania! Jest to bardzo uciążliwą represją w stosunku do lekarzy! Wobec lekarzy wszczyna się postępowania i szykanuje się ich! Musimy udostępniać prawdę, aby obudzić większość ludzi! Jest to niezwykle ważne! Telewizja ma potężną siłę oddziaływania i dlatego program Warto Rozmawiać był niezwykle ważny! Możliwe, że ponownie wróci on na antenę!

Masoneria chce doprowadzić do Wielkiego Resetu! 6 lat temu podczas wyborów w USA masoneria chciała wywołać wielki krach i wdrożyć Wielki Reset, ale powstrzymał to Trump! Masoni się zjednoczyli i nie są już podzieleni jak 6 lat temu w czasie amerykańskich wyborów prezydenckich, gdy różne frakcje masonerii miały różne plany! Wielki Reset to zresetowanie, usunięcie normalności, obecnych wartości i wdrożenie nowych zasad, nowego porządku! Nie jest to momentalne zjawisko, a powolny proces, w którym powoli likwiduje się dotychczasowe normy i wdraża nowe reguły (tak, jak np. obecnie - obostrzenia i ich skutki)! Prace ludzi są coraz mniej pewne, a ludzie je coraz częściej tracą! Wielki Reset to zmieszanie wszystkich najgorszych ustrojów w jednym, np. komunizmu, socjalizmu, totalitaryzmu! Za czasów komunizmu w Polsce na komunistycznej konferencji prof. Stanisław Kozyr-Kowalski powiedział, że komunizm powinien być wdrożony nie od razu, lecz początkowo od liberalizmu, później kapitalizmu, a dopiero ostatecznie komunizmu, gdy odpowiednio zostanie zbudowany, zakończony kapitalizm! Apelował on, żeby teraz tak robić (mówił to w latach 80. XX wieku)! Podobnie dzieje się dziś obecnie! Z demokracji staje się NWO! Poligonem NWO są Chiny, które Biden popiera! Biden nic nie odezwał się na obozy koncentracyjne w Chinach, tłumaczył, że to taka kultura, ale na ataki na Nawalnego w Rosji zareagował bardzo ostro i zaczął grozić karami dla Rosji, uderzał w nią! PiS realizuje NWO! Wykupuje on polskie czasopisma, media, aby mieć nad nimi kontrole! Robi to poprzez państwowe spółki! Polska służba zdrowia coraz bardziej się pogarsza, a obecne czasy są z każdym dniem bardziej zbliżone do komunistycznego reżimu!

Gowin chce otworzyć restauracje, hotele i inne zamknięte biznesy, ale tylko dla osób z certyfikatami "szczepionkowymi"! Chce to zrobić jak najszybciej i jest do tego zdeterminowany, przekonany, a odpowiedzialność zwala na państwo! Gowin będzie do tego mocno zachęcał, przekonywał innych z rządu! Wpierw zamknęli biznesy, aby je wyniszczyć i zniszczyć normalność, teraz wykupują je rządowe firmy, spółki, a wkrótce biznesy zostaną otwarte, ale tylko dla "zaszczepionych"! W dodatku zwolnionych zostanie sporo pracowników i zastąpi się ich robotami, algorytmami - opartymi na sztucznej inteligencji! Ludzie "niezaszczepieni" staną się obywatelami drugiej kategorii! Prócz silnej presji na nich, ataków, ograniczy się także znacząco ich prawa, aby w końcu zmiękli i dali się "zaszczepić"! "Niezaszczepieni" nie będą mogli pójść do kina, restauracji, teatru, baru, klubu, opuścić kraju, wsiąść do pociągu! Jak takie ograniczenia nie zaskutkują niemal 100% "zaszczepieniem" obywateli, to wdroży się przymus! Ludzie "niezaszczepieni" będą uznawani za osoby rozsiewające zarazę i zostaną wysłani do specjalnych izolatoriów (obozy), gdzie zostaną siłą "zaszczepieni" lub zabici! Może się to udać lucyferiańskiej elicie, ponieważ ogrom ludzi się "szczepi", przez co "niezaszczepionych" jest coraz mniej! Oznacza to, że nasze grono się pomniejsza i jest coraz łatwiejsze do spacyfikowania! Jeśli będziemy w znacznej mniejszości, to bezproblemowo nas wymordują w obozach! Kluczowa jest akcja "szczepień" (redukcja populacji o 90%), a następnie oznakowania bydła, przejęcie nad nim władzy, zrobienie z niego największych niewolników w historii (czipowanie)! Wszystko jest robione pod pozorem plandemii, aby bydło samo domagało się NWO! Nie możemy się bać, nic nie robić i liczyć na to, że Bóg nas ocali, stanie się cud! To czysta głupota, szkodliwa, zła postawa! To, co się obecnie dzieje jest zgodne z wolą Bożą, albowiem jest to największa próba wiary dziejów! Będziemy musieli znieść wiele prześladowań, męczenia, tortur, a nawet oddać życie, albowiem nie oddamy pokłonu diabłu, tylko będziemy trzymać się wiary do końca życia! Jeśli akcja "szczepień" się powiedzie, to czipowanie jest już z górki, ponieważ populacja zostanie zmniejszona do 1 mld, a opornych będzie niezwykle mało! Stąd niemal wszyscy oddadzą pokłon Bestii i trafią na zawsze do ognistego morza! Piekło nie uniknie także elit i ich marionetek, które szmaciarsko zdradzają własny naród, a nawet Pana Boga! Musimy uświadamiać jak największą ilość ludzi o NWO! Nie możemy dopuścić do tego, aby zdecydowana większość ludzi się "zaszczepiła"! Trzeba ich obudzić, wyrwać z Matrixa!

Illuminaci dążą do rządu światowego! Illuminaci to wykształcona, inteligentna, bezkarna grupa - elita! Wpierw zdobyli USA, gdzie NWO jest na bardzo wysokim poziomie! Azję, Australię i Europę też pojmali! Rosję wykorzystują jako zaplecze militarne! W Europie dla elit najbardziej znaczące są Niemcy, Francja i Wielka Brytania! Zdobyli je i dzięki temu władają też słabszymi państwami w Europie! Rządzą oni zza kulis, z ukrycia, dlatego ich rządy określa się mianem deep state! Dla Illuminatów świat to szachownica, na której odbywają swoją grę! Są oni całkowicie bezkarni, nietykalni, w cieniu i polityków mają jako swoje marionetki! Stopniowo realizują oni wolę szatana! ich przywódcą jest Antychryst, diabeł, dla którego kształtują świat! Są to niezwykle okrutne osoby, które niezwykle brutalnie torturują, gwałcą, biją, mordują dzieci, zwierzęta, młodych ludzi i pozyskują z nich adrenochrom, a niekiedy ze skóry dzieci szyją sobie czerwone buty! Mordów i tortur dokonują w towarzystwie dzieci, uczą dzieci takich rzeczy, aby wyszkolić ich na podobnych im okrucieńców! Okrucieństwa nad niewinnymi dziećmi realizują w imię szatana - rytuały diabelskie! Porywają dzieci, wykorzystują je i zabijają! Uczestniczą w tym od wielu lat nawet Watykan i głowy państw! Nadto papieże, wysocy kardynałowie, prezydenci, czołowi politycy biorą udział w satanistycznych praktykach elit! Illuminaci nami gardzą, traktują nas jak podludzi i są bezkarni! Nie można się bać NWO, bo elita żywi się naszym strachem i chce, żebyśmy się bali, abyśmy byli słabi! W rzeczywistości deep state jest wewnętrznie słabe, ponieważ jest tam wiele grup, które mają różne plany, punkty widzenia, interesy! Jest wśród nich wiele sporów, lecz główny cel elit jest taki sam! Musimy być patriotyczni i aktywnie działać, aby powstrzymać NWO! Po upadku komunizmu Polska została sprzedana! Jaruzelski sprzedał Polskę, a polski biznes, gospodarka została oddana w ręce Zachodu! NWO działa w ukryciu i ciężko go zauważyć, rozpoznać, zbadać! NWO dotyczy całego świata, jest globalny! Illuminati niszczą rodziny, człowieczeństwo, normalność i zniewalają ludzi! Tworzą oni sztuczne problemy i doprowadzają do tego, że masy same domagają się rozwiązania, a ono realizuje NWO! Tak właśnie było w przypadku np. 9/11, komunizmu i jest obecnie - plandemia!

Większość ludzi korzysta z mikrofalówek, a są one niezwykle szkodliwe! Jeśli podlejesz kwiatka wodą z mikrofalówki, to po kilku dniach on umrze! Wodę można dla pewności nawet ostudzić, a kwiatek i tak umrze! Wojsko wykorzystywało mikrofalówki do podgrzewania posiłków żołnierzom i żołnierze już po 3 dniach ciężko się pochorowali! Mikrofala zabija wartości odżywcze w jedzeniu i robi z nich silne toksyny! Nawet zdrowe jedzenie podgrzane w mikrofali staje się niezwykle szkodliwe! W ogóle nie korzystajcie z mikrofalówki, nie miejcie jej w domu! Musicie połączyć się z naturą i wyrobić sobie instynkt, sumienie, które będzie Was odpowiednio kierowało! Jeśli chorujecie, macie jakieś dolegliwości, to nie bierzcie sztucznych "leków", które tylko tłumią objawy, a nie walczą z chorobą! Trzeba znaleźć przyczynę choroby i ją wyeliminować, a organizm - jeśli ma zdrowe, odpowiednie warunki - wróci do zdrowia! Ból to znak, że coś jest nie tak, a tabletki na ból tłumią objawy, a nie problemy zdrowotne! Przerywają one transfer informacji z układu nerwowego do mózgu i co za tym idzie, tłumią objawy, ale nie walczą z problemem! Tłumienie objawów w ogóle nie leczy, a pogarsza stan zdrowia, bo daje nam to przekonanie, że jesteśmy wyleczeni i nie zmieniamy swojego środowiska, od którego mamy problemy zdrowotne (np. stres, niezdrowe jedzenie, promieniowanie)! Chemioterapia oprócz zabicia komórek nowotworowych zabija także nasze komórki i powoduje zgony wśród osób, które ją przyjmują! Chemioterapia zabija cały organizm w 90%! Ludzie nie pojedzą sobie jedzeniem z mikrofali, fast foodami, bo nie mają one żadnych wartości odżywczych! Taka żywność powoduje cukrzycę, ponieważ trzustka musi produkować dużo enzymów trawiennych, aby strawić to bezwartościowe jedzenie! Pijcie dziennie 3-4 litry wody z połową łyżeczki soli himalajskiej, soki bogate w chlorofil! Na odtrucie z toksyn najlepszy jest z rana świeży sok z jabłek, marchwi i selera (w proporcji po 1/3 każdego składnika)! Jeśli masz dużo toksyn, to dostaniesz po tym biegunki, a toksyny zostaną wydalone! Naturalnymi sposobami można się szybko wyleczyć! Wystarczy żyć w zgodzie z naturą, a nie oddalać się od niej i żyć w sztucznym, chemicznym środowisku! "Lekarze", którzy nie wyleczają swoich pacjentów nie wyleczą Was, nie radźcie się ich, albowiem nie umieją oni leczyć ludzi, nie są prawdziwymi lekarzami! Radźcie się ludzi, którzy się wyleczyli, są w pełni zdrowi i silni lub lekarzy, którzy wyleczyli swoich pacjentów (a nie stłumili u nich objawy choroby!)! Średnia życia "lekarzy" jest najniższa wśród wszystkich grup zawodowych, mają najwyższy wskaźnik samobójstw, alkoholizmu i narkomanii!