Pod pozorem plandemii likwiduje się gotówkę! Prezes NBP na konferencji z dnia 5 lutego bardzo bronił gotówki - chce, żeby jej nie likwidować! Polska ma poza tym własną walutę, a nie euro! Prezes NBP krytykował cyfrowe płatności i wskazał, że zarabiają na tym banki oraz korporacje! W rządzie nie ma jedności - Morawiecki i Ministerstwo Rozwoju i Finansów chcą cyfrowej waluty, a szef NBP nie! Bezgotówkowe płatności to totalna kontrola przez żydowską finansjerę! W Polsce znacząca część bankomatów została zlikwidowana! W sklepach stawia się kasy automatyczne, gdzie można płacić tylko bezgotówkowo! Jeśli ludzie będą z nich korzystać, to wkrótce zamiast normalnych kas będą tylko takie! Trzeba się buntować! Gates i Schwab to pionki deep state, które nie wymyślają NWO, tylko go realizują! W dowodach osobistych ma być biometria - odcisk palca! To tak jak w obozie koncentracyjnym! NWO działa na zasadzie powolnego gotowania żaby, aby nie wyskoczyła ona z garnczka! Powieści Orwella i Huxleya przedstawiają historie, które obecnie stały się rzeczywistością! Unikajcie płacenia kartami płatniczymi, w ogóle nie płaćcie telefonem, tylko płaćcie gotówką! Dochodzi już do dyskryminacji osób, które chcą płacić gotówką - taka możliwość płatności jest wycofywana! 54% Polaków chce, aby gotówka pozostała! Bogactwo bogaczy znacznie rośnie w wymiarze bezgotówkowym! System płatności cyfrowych może być zhakowany lub ulec awarii, dlatego nie może być on jedyną opcją płatności! Zdradzieckie osły z Wiejskiej określają prezesa NBP-u mianem ciemnogrodu! Dzieci chcą już wrócić do szkół i ciężko im wytrzymać cyfrową edukację, która jest do bani! Wielu protestuje w rzekomej obronie środowiska, a płaci bezgotówkowo i korzysta z chmury, co powoduje znacznie większe zużycie energii niż płatność gotówką oraz używanie normalnych dysków! Pojutrze pojawi się petycja Instytutu Spraw Obywatelskich do rządu, aby zachować gotówkę! Prezes NBP przygotowuje właśnie strategię, projekt, aby zachować gotówkę! W Szwecji w wielu sklepach nie ma opcji płacenia gotówką, co zaczęło być uciążliwe i zaczynają się protesty! Cyfrowa waluta wraz z dochodem podstawowym będą jednym z najważniejszych elementów NWO! Posłużą do tego, aby mieć każdego na smyczy i w razie nieposłuszeństwa zacząć go gromić poprzez odebranie mu jedynego możliwego źródła utrzymania - dochodu podstawowego! Plany NWO istnieją już od co najmniej dziesiątek lat, jednak budowa NWO w taki sposób, aby było to uznane za normalne, jest czasochłonna i długoterminowa! Wszyscy obywatele Polski muszą wyrazić opór wobec niewolniczej cyfrowej waluty! Gates chce, żeby ludzie jedli w pełni syntetyczną wołowinę! Naturalne mięso to podstawowy element diety! Dieta tłusta, np. dra Kwaśniewskiego, jest najzdrowsza! Sztuczna żywność nie zaspokaja potrzeb naszych organizmów! Kaczyński sam nie ma konta w banku, a jego partia jest za cyfrową walutą!

Agenda 2030 już się realizuje! W NWO jakikolwiek głos ludu nie będzie brany pod uwagę, bo go nie będzie! Nikt nie będzie miał nic do powiedzenia, a jeśli wychyli głowę znad klatki, to zacznie się go gromić! Korporacje już są silniejsze od polityków i nimi rządzą oraz nie podlegają żadnym karom! W totalnym NWO władze już oficjalnie przejmie rząd światowy! Gubernator stanu Nevada w USA chce pozwolić globalnym korporacjom big tech na swoim terenie, aby one na swoich gruntach miały własny samorząd, prawdopodobnie własną policję, własny sąd i własne prawo, które miałoby być niezależne od innych praw i instytucji, np. korporacja do własnego sądu poda sprawę o wyrzuceniu kogoś z pracy w tym koncernie lub korporacja poda do własnego sądu rodzinę mieszkającą na terenie korporacji - grunt wykupiła korporacja - o eksmisję rodziny z domu! Będzie to takiej jakości sąd jak rzekomo niezależni weryfikatorzy na Facebooku! Korporacyjna władza będzie miała prawo do nakładania podatków na ludzi z terenu koncernu! Zaczyna się od Nevady, a wkrótce będzie to cały świat (jeśli nie będzie oporu, a jak będzie, to zostanie przytłumiony albo plany NWO się zastopują)! Wielkie korporacje zyskują na lockdownie, a małe firmy upadają! Do hotelarzy przychodzą teraz ludzie oferujący kupno hotelu! Polskie szkoły kształtują dzieci pod korporacyjnych niewolników! Korporacje działają na rzecz pogłębiania swoich zysków za jak najmniejszy wkład! Korporacje projektują swoje produkty tak, aby zepsuły się po okresie gwarancji! Koncerny ograniczają także wydajność starszych urządzeń, aby konsumenci kupowali nowe! Jest to udowodnione! Korporacje nie biorą za to żadnej odpowiedzialności, nie można za to złożyć na nie pozwu! Jak powiesz na YouTube, która korporacja to robi, to Twój film zostanie usunięty! Czołowe portale społecznościowe usunęły konta Donalda Trumpa w tych serwisach! W NWO obywatele staną się korporacyjnymi niewolnikami, a rządy (oficjalnie) przejmie deep state! PiS obecnie opracowuje podatek od pewnej własności prywatnej, np. domów, aby ludzi pozbawić własnych budynków i wynieść ich do miejskich bloków - realizować politykę Agendy 2030! Pod pozorem podatków można cokolwiek zabrać ludziom! PiS podpisał umowy z wielką farmacją o "szczepionki", a korporacje nie dostarczyły "szczepionek" (złamały postanowienia umów), a PiS i tak nic nie może z tym zrobić! Wielkie korporacje są potężniejsze niż rząd krajowy! Jak ludzie raz się na coś zgodzą, to to coś może się bez większych problemów pogłębiać!

Nastała Apokalipsa! Deep state jest bardzo dobrze przygotowane i ma nad nami ziemską przewagę, lecz nie ma po sobie Boga i zostanie przez Niego na Sądzie Ostatecznym strącone do piekła na męki wieczne! Niestety, ale w obecnych czasach ostatecznych diabeł zwiedzie większość ludzi! Ci, którzy będą głosić herezje, profanować wartości święte, a szczególnie świadomi tego ludzie, zostaną srogo ukarani! Musimy być bardzo czujni, aby rozpoznać zło! Wielu nie ma pokory, jest przepełnionych pychą i nie rozumie słowa Bożego! Deep state chce wyplewić z ludzi wartości Boże i oddać ich w ręce diabła, co doprowadzi do tego, że trafią do piekła! Miasta grzechu, totalnego odejścia od Boga (np. Watykan, Londyn, Nowy Jork) zostaną doszczętnie zniszczone! Ratujcie swoją okolicę, aby NWO i kara Boża ją oszczędziły! Bergoglio to fałszywy prorok, który rozwija NWO! Słowo Boże stało się teraz rzekomą herezją, a herezje rzekomą świętością! Musimy obecnie wykazywać się szczególnym przestrzeganiem Prawa Bożego i walką ze złem! Ksiądz heretyk, profanator, podległy NWO nie ma prawa być kapłanem Bożym i sprawować posługi (dopóki się nie nawróci)! Większość księży dała się NWO i pójdzie w światową religię! Nigdy nie przyjmujcie krzyża, na którym nie ma ukrzyżowanego Pana Jezusa! Herezje wkrótce będą na porządku dziennym, a wierne Panu Jezusowi osoby będą prześladowane i znieważane! Odciąga się teraz Polaków od Kościoła, aby wciągnąć nas w NWO!

Światowe Forum Ekonomiczne wprost mówi, że (już przynajmniej) w 2030 roku nie będzie czegoś takiego jak własność prywatna ani prywatność, a mimo to ludzie będą szczęśliwi (jeśli będą posłuszni NWO)! W NWO nie będzie żadnych produktów, lecz tylko usługi (nie będzie sprzedaży, a wynajem)! Ludzie nie będą musieli mieć własnych aut, bo wezwą autonomiczny samochód, który ich dowiezie na dane miejsce! Cokolwiek, co ludzie będą chcieć zostanie im szybko dostarczone pod drzwi, np. przez dron! Ludzie nie będą musieli nic mieć, bo wszystko im będzie wypożyczane! Jak nie niskiej jakości i drogie produkty, to żadne produkty, tylko usługi w totalnym NWO, a czemu nie porządne oraz krajowe towary?! Ludzie nie będą robić żadnych zakupów, tylko AI wszystko im dostarczy nawet bez ich wiedzy (na podstawie ich preferencji i ilości żywności)! Masy będą uwięzione w miejskich bloczyskach, a elity będą miały osobne luksusowe strefy, gdzie reszta społeczeństwa nie będzie miała prawa wstępu! W NWO masy nie będą miały żadnych trudności, nie będą się wysilać, będą stale w rozrywce i staną się kompletnymi tępakami - nie będą umiały nawet logicznie myśleć, liczyć, podejmować wybory, co wymaga wysiłku umysłowego itp.! Ludzie będą musieli być tylko posłuszni NWO! Czym prędzej uciekajcie z miast i przeprowadźcie się do miasteczka lub wsi! Miasta praktycznie staną się obozami NWO, które będą istnym piekłem! Miejcie własny dom, grządkę uprawną i jakieś zwierzęta, tak aby być samowystarczalnym na tragiczne czasy! Przyszykujcie się także na liczne represje ze strony deep state! Będą nas traktować jak wyrzutków społecznych, a może zamkną nas siłowo w obozach zagłady, lecz dostaniemy się do nieba! Każdy w mieście będzie bezustannie nagrywany (ciało wizualnie poprzez kamery), śledzony (w Sieci, jak i podczas realnego poruszania się), a umysły mas będą w pełni kontrolowane (kontrola myśli, głosy w głowie, tortury itd.)! NWO jest pod pozorem ochrony środowiska, zrównoważenia i bezpieczeństwa! Na Ziemi będzie maks. 0,5 mld ludzi (w miastach), a reszta zostanie zdepopulowana! W NWO każdy będzie niewolnikiem, biorobotem i na łasce NWO! W USA trwają przerwy w dostawie prądu i może się to powiększyć! W Polsce jest lepiej niż na Zachodzie - ludzie są bardziej świadomi, a NWO jest mniejsze! Jeśli jesteście na Zachodzie, to natychmiast wracajcie do Ojczyzny! Wkrótce w najbardziej podległych NWO krajach mogą zamknąć granice (aby nie ucieknięto przed "szczepieniem") i ogłosić przymus "szczepień", aby nikt nie był "niezaszczepiony"! W Polsce nie ma jeszcze licznych sił wojskowych na ulicy, jak w USA, a Polska jest szczególnym krajem u Pana Boga, który wiele złego nam oszczędzi (Pan Bóg)! Wykorzystajmy to, że możemy się jeszcze komunikować przez Sieć i uświadamiajmy innych!

Jedyny godny sposób przyjmowania Komunii Św. to na klęcząco oraz do ust, a nie na stojąco i na rękę! Księża łamią sumienia ludzi i zmuszają ich do Komunii Św. na rękę! Łamią przy tym kościelne rozporządzenie z 1980 roku! Komunia na stojąco i na rękę to protestantyzm, a nie katolicyzm! Jest to sposób przyjmowania Komunii Św. niegodny wobec Pana Jezusa (jeśli osoba przyjmująca Komunię może klęknąć, a nie jest niepełnosprawna, na tyle schorowana, że nie może klęknąć)! Oprócz przymusu Komunii Św. na rękę usunięto z kościołów także wodę święconą i wprowadzono rygorystyczne limity osób na Mszy! To niszczenie Kościoła i narodu polskiego! Tworzy się obecnie tzw. Kościół Antychrysta, w którym będzie jedna światowa religia! Komunia Św. na rękę to profanacja, łamie to wielowiekową tradycję! Nie może być tak, aby jakakolwiek cząstka ciała Pana Jezusa spadła na kościelną podłogę! Dlatego trzeba podawać Komunię Św. do ust i z pateną! Księża (i inni ludzie), którzy łamią Prawo Boże zostali przekupieni i niszczą Kościół, nie unikną kary Bożej! Po śmierci wszystko - władza, kasa, sława i fałszywy szacunek przeminą, lecz grzechy nie! Kościół jest niszczony i kapłani nie szanują tradycji kościelnej! Trzeba prawnie rozliczyć bluźnierców! Obecnie księża nawet nie stawiają oporu wobec NWO! Są posłuszni! Komunia Św. na rękę to grzech ciężki - zbezczeszczenie ciała Pana Jezusa! Tylko ręce namaszczone mogą dotykać ciało Pańskie, o czym wiedzą kapłani, a mimo to świadomie to łamią (grzech ciężki - a co za tym idzie - niegodna Msza)! Kościół zamienia się obecnie w protestancką jaskinię zbójców, co musimy powstrzymać! Odciąga się Polaków od wiary, aby dali się NWO! Módlcie się, chodźcie do Kościoła i trzymajcie się tradycji! W Częstochowie Komunię Św. (na rękę) rozdają nawet siostry zakonne, co jest ogromną profanacją! Nie dajcie się zastraszyć NWO, bo prawo państwowe i kościelne jest po naszej stronie! Nie ma czegoś takiej jak Msza Św. w telewizorze! Trzeba chodzić do Kościoła!