Zaczyna się zabieranie ludziom mieszkań i domów w Balearach - likwidacja własności prywatnej! Nie dadzą ludziom nawet równoważnej kwoty za mieszkanie, tylko ogromnie mniej - 12 mln euro dla wszystkich, którym zabierze się ich kamienice, bloki, domy, mieszkania! Obecnie wywłaszczono już 56 domów, a będzie tego więcej (jeśli nie będzie oporu)! Będzie się zabierać burżuazji mieszkania, domy i oddawać ubogim (tak zapowiada się oficjalnie, lecz praktycznie będzie tak, że te domy, mieszkania przejmie państwo i będzie wynajmowało ubogim)! Najprawdopodobniej wkrótce tak będzie w Polsce! PiS będzie nękał ludzi mających własne nieruchomości (np. nakładając na nich potężne podatki), aby je oddali na rzecz ludzi bez mieszkań i sami mieszkali w miejskim bloku! To realizacja NWO! Mass media już przygotowują ludzi do wyniesienia się do bloczysk! Robią to na razie powoli! W Balearach ludziom, którym zabrano mieszkania pieniądze da się w terminie maks. 7 lat lub w ciągu 7 lat na raty! Oznacza to, że zdecydowanej większości nie będzie stać na szybkie kupienie sobie nowego mieszkania, domu! W NWO nie można oszczędzać, pracować, uczyć się, cokolwiek posiadać! Ma być totalna niewola! To już się dzieje - kryzys, likwidacja własności prywatnej, zdalna edukacja, dochód podstawowy itp.! Za komuny zakazano nawet posiadania złota, dolarów, aby kontrolować transakcje! Teraz nawet wycofa się gotówkę i wdroży cyfrową walutę! PiS oficjalnie uważa się za partię prawicową, lecz w ogóle nią nie jest! PiS chce wdrożyć tzw. podatek katastralny! Zamierza zrobić to sprytnie - tak, jak podwyższenie cen prądu dla obywateli bez rekompensat! Na początku podatek katastralny będzie pewnie wdrażany z rekompensatami dla ludzi, ale te rekompensaty zostaną zdjęte po jakimś czasie (tak, jak w przypadku podniesienia cen prądu - rekompensaty zdjęto po roku)! Będzie poza tym emocjonalny atak na ludzi posiadających własne mieszkania, domy - że niby nieuczciwie je mają, są zbyt bogaci, nie są solidarni itp.! Podatek ten może być wdrażany tak, że tylko przeciętnym ludziom mającym własne mieszkanie lub dom rząd będzie dawał rekompensaty przez np. rok, a innym ludziom i przeciętnym po tym roku już nie! Podatek katastralny zostanie jednak wdrożony pod inną nazwą, np. podatek solidarnościowy lub narodowy podatek solidarnościowy, aby ludzie go bardzo chętnie przyjęli! Masy masowo będą tracić własne domy, mieszkania i będą musiały wynieść się do bloczysk! Wkrótce wejdzie system oceny obywateli i np. osoby protestujące, "niegrzeczne" będą wyrzucane z bloczysk na ulicę i nie przeżyją! Takie osoby nie będą mogły znaleźć mieszkania, bo jedyne mieszkania będą państwowe, a państwo będzie miało określone warunki (całkowita niewola) na wynajem tych mieszkań! Podatki są konieczne, ale muszą być sprawiedliwe, mądre, uczciwe, rozsądne i nie mogą być haraczem!

  •  13.03.2021 21:18

Brońcie swej wiary! Wielu zdrajców, Antychrystów to oznaka czasów Antychrysta, czasów ostatecznych! To próba wiary! Musicie był pełni wiary, wiedzy i nie możecie dać się zakłamaniu! Episkopat rujnuje dusze katolików i prowadzi ich prosto do piekła poprzez drakońskie obostrzenia, dyspensy, Komunię Św. na rękę itp.! Demony dosłownie parzy woda święcona! Dlatego masoneria ją usunęła z kościołów! Obecne chwile to ostatnia próba Kościoła! Jeśli Kościół ją obleje i dalej będzie posłuszny masonerii, to zatracenie zdecydowanej większości ludzi (trafienie do piekła) jest pewne! Trwa tworzenie światowej religii! Antychryst już jest na Ziemi, a dokładniej w Izraelu! Jezusa odrzuca się, a na pierwsze miejsca wchodzą obostrzenia! Bóg zwycięży nad złem w postaci Sądu Ostatecznego! Jest już ostatnia godzina! Koniec jest bliski i Antychryst już jest na Ziemi! Episkopat rujnuje normy religijne, wielowiekowe tradycje, zamyka kościoły, głosi herezje, doprowadza do profanacji i prowadzi katolików do piekła, odciąga ich od wiary! Trwa judaizacja polskiego Kościoła! Msze czyni się bluźnierczymi, przy śmiechach, tańcach, niekościelnej muzyce, co jest ogromnym znieważeniem Boga, profanacją! Nie dajcie się temu podporządkować i protestujcie! Przestańcie się bać! Chroni Was Prawo Boże, Konstytucja i wiele innych praw! Prymas Polski głosi ogromne herezje - mówi, że katolicy nie mogą odciąć się od judaizmu! Każdy, kto nie wierzy w Jezusa (świadomie, a nie jeśli nawet o Nim ani słowa nie słyszał i jest pełen niewiedzy) pójdzie do piekła (w tym Żydzi)! Masoneria chce przekształcić Kościół w synagogę szatana! Jeśli się nie nawrócicie, to pójdziecie na zatracenie wieczne! Krzyż stał się zgorszeniem dla Żydów, muzułmanów i pogan! Dość krzyżowania Kościoła, koniec tego! Musimy to zwalczyć! Uświadamiajcie innych, pogłębiajcie wiarę i wiedzę oraz protestujcie!

  •  13.03.2021 19:16

Walczcie za Kościół, aby wyplewić z niego szatana! Uświadamiajcie innych i sami ściśle trzymajcie się wiary! Kościół musi się wyrwać spod bezprawnych państwowych restrykcji, bo skończy tragicznie, jak np. Sanhedryn! Kościół nie wierzy Jezusowi, ale państwu tak! Sanhedryn zakazywał odwiedziny (najczęściej spowiedź) umierających chorych w szpitalach! Dziś jest gorzej! Niszczy się Kościół pod przykrywką zarazy! To przygotowanie Kościoła Antychrysta! Zabiera się wodę święconą, wymaga noszenie masek, odmawia Komunię Św. do ust i na klęcząco! To nagłe zmiany, aby drastycznie zmienić postawę ludzi! Chodzi o to, aby już teraz ich ustawić pod Kościół Antychrysta! Obecnie Kościół zwodzi ludzi i doprowadzi do tego, że ludzie uwierzą, że Antychryst jest Mesjaszem oraz oddadzą mu cześć, na skutek czego pójdą do piekła! Podporządkowanie się obecnym szatańskim w covidowej osłonce kłamstwom Kościoła oznacza pełne odciągnięcie od Boga i zaprowadzenie do piekła! Komunia Św. na rękę to profanacja! W kościołach robi się nawet dziwne, pełne akcji, niekościelnej muzyki wystąpienia, które są profanacją! Nie można nie przyjmować Pana Jezusa, bo Eucharystia daje nam egzystencjalną siłę! W kościołach wycofuje się nawet pateny, aby cząstki Ciała Pana Jezusa mogły upaść na ziemię i doszło do profanacji! Masoneria robi to celowo, a księża się godzą i cieszą, bo myślą, że rzekomo ograniczą zarażanie się rzekomo groźnym wirusem! Od czasu plandemii do Kościoła chodzi o 50% mniej Polaków! Na Covida w Polsce w 2020 roku zmarło ok. 5300 osób bez chorób współistniejących, a w Polsce w 2019 r. na zapalenie płuc umarło ok. 18000 osób! "Najlepszy" efekt dają jednak obostrzenia! Z racji upadku służby zdrowia, uszczerbku zdrowia w wyniku ciągłego noszenia masek, izolacji i innych ograniczeń w Polsce zmarło aż 70000 ludzi! W ciągu ostatniego roku do polskich szpitali nie dostało się ok. 1 mln 300 tys. pacjentów! O tym mass media nie powiedzą, aby Polacy nie znali prawdy, tylko byli zakłamani i podporządkowani NWO! Nie możemy pozwolić na zamknięcie kościołów na Wielkanoc! Pora na bunt, musimy bronić Kościoła! Kościół nie ma nic wspólnego z prawem państwowym, podlega on jedynie Prawu Bożemu i kościelnemu! W Episkopacie są Antychryści, zdrajcy, łapówkarze (dostają ogromną kasę od rządu i są wobec tego mu posłuszni)! Uświadomcie księży w swojej parafii i tłumnie pójdźcie do kościoła na Wielkanoc! Każdego, kto zakłóca Mszę Św. można wyrzucić z kościoła! Policjantów represujących kościoły czeka hańba! Nie możecie być tchórzami i musicie działać! Nie słuchajcie morderczego bezprawia rządowego i Episkopatu! Nie bądźcie posłuszni diabłu!

  •  12.03.2021 23:02

20 marca PiS ogłosi Nowy Polski Ład, czyli NWO! Informację tę wypuścił PiS, aby sprawdzić postawę ludzi wobec NWO! Jeśli będzie krzyk, opór, to Nowy Ład nie zostanie 20 marca wdrożony, a jeśli będzie cisza, to bez problemu NWO szybciutko wejdzie! Oprócz sprawdzenia zdania ludzi PiS sprawdza także dziennikarzy, czy na pewno dalej nie myślą i bezmyślnie łykają ściemę jak pelikany! Nowy Ład jest z pozoru super, np. wsparcie służby zdrowia, emerytura bez podatku! To tylko pozory, aby ludzie odebrali pozytywnie NWO! Łgarskie media pozytywnie informują o Nowym Ładzie obecnie, żeby za 2 tygodnie goje z wielką radością przyjęli NWO i niemal zagryźli ludzi sprzeciwiających się Nowemu Ładowali i informujących o jego złych stronach! Rząd wykorzystuje "ekspertów" do realizacji swoich planów, np. gdy brakuje masek, to "eksperci" mówią, że maski nic nie dają, a jak jest ich sporo, to straszą ludzi i zaostrza się obostrzenia! Nowy Ład w sobie wdroży najprawdopodobniej podstawowe w totalnym NWO kwestie, np. ograniczenie własności prywatnej, prywatności, dochód podstawowy i też inne rzeczy związane z finansami, aby zmienić system finansowy pod pozorem odbudowy gospodarki po kryzysie! Morawiecki realizuje politykę Agendy 2030 i Agendy 21! Jest on zwykłą marionetką i mówi oraz postępuje to, co deep state mu każe! ONZ mówiła na początku o realizacji polityki nowego porządku świata dla świata, a później zmieniła nazwę na nowy ład, aby masy się nie zorientowały, że chodzi o NWO! Morawiecki dokładnie w tym samym momencie zmienił słownictwo (z NWO na nowy ład)! Rozkazy płyną mu z góry, a on je musi wykonywać! Nowy Ład spowoduje znaczne zwiększenie kontroli obywateli, a rząd wprost powie, że to konieczne, aby nie było katastrofy, bo ludzie sami sobie nie poradzą po plandemicznym kryzysie! Bydło w to oczywiście uwierzy i będzie posłuszne! Nowy Lad ma zdjąć podatek dochodowy dla seniorów! Nie ma to jednak większego znaczenia, a służy tylko temu, żeby ludzie popierali Nowy Ład (zdjęcie pewnych podatków)! Nowy Ład ma też zdjąć podatek dla niektórych emerytur - na razie jednak nie wiadomo jakich! W świecie po Nowym Ładzie 30 tys. zł będzie wolne od podatku! Media przedstawiają tylko rzekomo pozytywne zmiany związane z Nowym Ładem, a o jego negatywach nie mówią ani słowa! PiS kilka lat temu dla słabo zarabiających wdrożył sporą kwotę wolną od podatku, ale zdjął ją ludziom, którym się dobrze wiedzie! Podobnie może być i teraz! To całkowity absurd! Nowy Ład ma także zwiększyć składki na służbę zdrowia dla najlepiej zarabiających ludzi! Nie pomoże to gospodarce, a ją jeszcze bardziej zniszczy! Takie działania nie mają sensu, bo same są błędne, a podstawy systemu i sam on są na tyle zniszczone, że wymagana jest zmiana całej polityki - absolutny powrót do normalności! Wystarczy po prostu nie kraść - jak kilka lat temu powiedziała Beata Szydło! Należy podejmować dobre i przemyślane decyzje na korzyść Polski, jej dobra, a nie NWO! PiS prawdopodobnie teraz podniesie dla obywateli tzw. podatek solidarnościowy! Jak Nowy Ład będzie wchodził, to wszelkich przeciwników będzie się tłumiło w emocjonalny sposób! Nikt nie uwierzy ludziom apelującym, że Nowy Ład to utracenie wolności, wdrożenie NWO i goje będą mówić, że Nowy Ład jest super, bo np. zwiększy kwotę wolną od podatku, zwolni od podatku niektóre emerytury!

  •  12.03.2021 07:39

Gdy wdrażano obostrzenia i nowsze restrykcje, to ludzie milczeli! Zgodzili się na zamknięcie kościołów, przymus noszenia masek, zakaz odwiedzania dzieci w szpitalach przez rodziców, zdalną pracę i edukację, dystans społeczny, zakaz spotkań! Ludzi pozbawiono godności i oni wciąż wierzą, że plandemia się skończy i wrócimy do normalności, a warunkiem jest "zaszczepienie" się! Ciągle się łudzą, że obostrzenia się skończą! Plandemia to zasłona dymna do wdrożenia NWO! Trzeba masowo i gigantycznie protestować, aby powstrzymać NWO! Nowy ład jest wprowadzany przez światowe organizacje (np. ONZ, ŚFE, Bilderberg, WHO), które realizują diabelską agendę! Fundacja Rockefellera już 11 lat temu opisała plandemię, masowe "szczepienia", zwiększenie kontroli społeczeństwa, maks. redukcję własności prywatnej, dochód podstawowy w zamian za reset długów, zdalną edukację, upadek gospodarczy, potężny ucisk po zakończeniu plandemii! Klaus Schwab apeluje o wszczepianie ludziom czipów połączonych z mózgiem, które będą warunkiem podróżowania! Do 2030 roku nastanie wielki reset żywności, czyli żywność GMO, wycofanie mięsa, sztuczne mięso, totalne chemia od wielkiej farmacji dla ludzi, co zostało opisane na lipcowym zgromadzeniu ŚFE! Globaliści chcą nas zniewolić od swoich ofert! Wszystko pod pozorem ratowania planety! Zakazali nawet produkcję konopi, a masowo wytwarzają plastiki, sztuczne mięso, chemię itd.! WHO łże, zaprzecza sobie i skutecznie dezinformuje masy! "Szczepienia" nie zmienią obostrzeń! Rok temu jak mówiliśmy o wielkim zresetowaniu obecnego systemu i wdrożenia NWO, to masy w to nie wierzyły, a teraz o Wielkim Resecie mówią nawet łgarskie mass media! Władcy zlikwidują własność prywatną, instytucję rodziny i sprawią, że wszystko będzie należało do państwa! W Chinach testuje się system totalnej kontroli społecznej, a UE ogłasza biometryczny cyfrowy dochód tożsamości! Kluczowe jest tu 5G oraz blockchain! W Wielkiej Brytanii już się mówi, że warunkiem możliwości wyjścia z domu będzie wykonanie dwóch "testów" na tydzień, które (obydwa) mają wyjść negatywnie! Musk swoją technologią Neuralink łączy komputery z mózgiem! MFW ogłosił, że 31 marca 2025 r. nastąpi koniec plandemii! Nie łudźcie się, że plandemia zakończy się za miesiąc i będzie dobrze! Lockdownami elity chcą zniszczyć obywatelskie firmy, aby zostały przejęte przez wielkie korporacje i zostały oparte (te firmy) na AI! Masowo protestujcie oraz uświadamiajcie innych! Róbcie to intensywnie i nie bójcie się represji! Nie dajcie zatracić swojej godności! Walczmy o wolność i nie pozwólmy na światowe niewolnictwo!

  •  10.03.2021 23:33

W wielu krajach Zachodu są ogromne kolejki biednych ludzi po jedzenie! Ilość ludzi ubogich znacznie wzrasta! Są to nawet osoby wykształcone, które wiodły dobre życie, przedsiębiorcy, którzy nie mają z czego żyć, bo zamknięto ich firmy, a pieniądze od rządu nie starczają na życie! Ceny jedzenia znacznie wzrosną - ceny materiałów potrzebnych do produkcji idą w górę, opłaty za prąd drożeją i nadchodzi superogromna inflacja! Osoby wydające znaczną część pensji na jedzenie zbankrutują! Ceny żywności znacznie wzrosną i przeciętni ludzie będą głodować! Na skutek zniszczenia gospodarki wszystko jest rujnowane! Trwa to już około rok! W Genewie była kolejka ludzi na 1,5 km długości po jedzenie! Są to głównie ludzie, którzy wcześniej żyli na poziomie! W Hiszpanii, a nawet USA także są ogromne kolejki ludzi po jedzenie! Bieda już nastała na Zachodzie, a obecnie idzie do Polski! W Hiszpanii od września jest coraz więcej bezdomnych, a pewna fundacja pomagająca ludziom obecnie na dzień wydaje 4000 posiłków, a przed plandemią wydawała ich 400 na miesiąc! Z pomocy instytucji charytatywnych korzysta wielu ludzi, którzy dawniej w ogóle z tego nie korzystali! W Hiszpanii rząd obiecał 12 tys. mieszkań socjalnych dla ubogich ludzi! W kolejkach po jedzenie w Hiszpanii głównie stoją przedsiębiorcy i młodzi ludzie nie żyjący już na garnuszku rodziców! Oprócz żywności ludzie biorą też najpotrzebniejsze rzeczy higieniczne i sanitarne! Wielu ludzi w Hiszpanii nie może już nawet opłacić rachunków za multimedia! W Polsce też narasta bieda i ludzie żebrzą o jedzenie! Najgorzej mają ludzie wynajmujący mieszkania w miastach! Ledwo wyrabiają się oni finansowo (w Hiszpanii)! Ludzie masowo w Hiszpanii tracą pracę! W Hiszpanii zanosi się na to, że 25% obywateli będzie bezrobotna i kolejne 25% tymczasowo bez pracy! Nastaną protesty, wybuch społeczny! W Genewie ludzie stoją już od 5 rano w kolejkach po jedzenie! Rozdawane jest ono przez różne fundacje! Głód dotknął ubogich, przedsiębiorców, imigrantów i dotknie przeciętnych ludzi!

  •  10.03.2021 21:05

"Szczepionka" to wielka niewiadoma! Informacje są niepełne, nierzetelne i często ze sobą zupełnie sprzeczne! Rzetelne informacje ws. "szczepionek" są trudno dostępne! W Polsce będą dostępne "szczepionki" 5 producentów! Najwięcej zakupiono "szczepionki" firmy Pfizer (aż 41 mln - jedna dawka)! "Szczepionka" koncernu AstraZeneca została stworzona przy pomocy komórek z dzieci abortowanych! "Szczepionki" Pfizera i Moderny zaś jest wolna od takich materiałów, lecz badano je z wykorzystaniem komórek z dzieci po aborcji! 5 biskupów i kardynałów apeluje, żeby nie przyjmować "szczepionki", która ma cokolwiek wspólnego z aborcją! Apelują o to, aby w ogóle nie mieć styczności ze złem i być nienagannym! 30 minut po "szczepieniu" trzeba odczekać w centrum "szczepiennym", bo z największym prawdopodobieństwem właśnie wtedy mogą wystąpić liczne reakcje alergiczne, a nawet wstrząs anafilaktyczny! Kupiono 60 mln "szczepionek" - czyli dla 30 mln Polaków! Założono, że wszyscy dorośli się "zaszczepią"! Rząd płaci przychodniom za każde wstrzyknięcie "szczepionki" 60 zł! Nie wiadomo, jakie koszty wyłożył rząd na transport "szczepionek" - specjalne lodówki! Rząd przy szczepieniach na grypę płacił za każde szczepienie przychodniom po około 5 zł! Na "szczepionki" wydano miliardy złotych! Rząd może mieć problem, aby "zaszczepić" nawet połowę Polaków! Zapewne zostaną podjęte nowe środki mające na celu zwiększyć ilość "zaszczepionych", np. większa propaganda, naciski, bonusy dla "zaszczepionych"! Jesteśmy w trakcie hiperogromnego kryzysu, a rząd wydaje miliardy złotych na "szczepienia" i akcje z tym związane! W ogóle przy tym nie oszczędza!

  •  09.03.2021 23:29